Anglické látky

Máme pro Vás dekorační a potahové látky z Anglie od vyhlášených značek prestigious textiles, ROMO, STUDIO g, Clarke & Clarke.

Tyto originální, designové látky si můžete vybrat v našem E-SHOPU nebo přímo u nás v ateliéru na Moravě! Naleznete  nás zde: Čalounictví a Dekoratérství - MGvaleur

Prestigious Textiles
Od svého založení Trevorem Helliwellem v roce 1988 si tato značka vydobyla vynikající pověst originality a kvality svých látek a tapet po celém světě. Tato rodinná  firma po celou dobu svého působení neustále dokazuje, že kvalita a vkus nikdy nevyjdou z módy.

ROMO
Historie společnosti sahá až do roku 1902, kdy byla firma založena a od té doby je řízena již pátou generací rodiny zakladatele. Do společnosti ROMO patří 6 značek, z nichž každá má svůj jedinečný charakter a styl. Značka působí ve více než 70 zemích světa. Naprosto originální textílie a tapety, které jsou inspirovány od přírody přes módu až po venkov. Generace zkušeností a výrazný britský design jsou základy firmy ROMO. 

JAMES HARE
Tato rodinná společnost byla založena v roce 1865 a je výrobcem těch nejluxusnějších hedvábných látek a tapet. Jsou velmi oblíbenou a vyhledávanou značkou světových designérů a návrhářů. 

Clarke & Clarke
Založení společnosti sahá do roku 1999 a od té doby se firma, tak rozrostla, že působí ve více než 90 zemích světa. Vlastní designové studio navrhuje módní textílie a tapety, které zajišťují, že kolekce Clarke & Clarke jsou vždy v trendech jak v designu, tak v barvě. 

STUDIO G
Typický anglický design lze najít právě pod touto značkou, která má nepřeberné množství nádherných látek, které ať již použijete na dekorace nabo čalounění, krásně zútulní Váš domov.

BLACK edition
Moderní elegance je to, co si představíme pod značnou BLACK edition, jejich kolekce jsou jako stvořené pro luxusní interiéry. Ať už zvolíte látky nebo tapety, Váš interiér dostane nádech pravé elegance.

Ceny zahraničních značkových látek od 800,-/bm

Ceny českých látek od 400,-/bm

Vytisknout stránku Vytisknout stránku