Anglické látky

Nově Vám představujeme dekorační a potahové látky, tapety z Anglie od značek ROMO, STUDIO g, Clarke & Clarke.

ROMO

Historie společnosti sahá až do roku 1902, kdy byla firma založena a od té doby je řízena již pátou generací rodiny zakladatele. Do společnosti ROMO patří 6 značek, z nichž každá má svůj jedinečný charakter a styl. Značka působí ve více než 70 zemích světa. Naprosto originální textílie a tapety, které jsou inspirovány od přírody přes módu až po venkov. Generace zkušeností a výrazný britský design jsou základy firmy ROMO. Víče informací na oficiální stránky firmy ROMO.

Clarke & Clarke

Založení společnosti sahá do roku 1999 a od té doby se firma, tak rozrostla, že působí ve více než 90 zemích světa. Vlastní designové studio navrhuje módní textílie a tapety, které zajišťují, že kolekce Clarke & Clarke jsou vždy v trendech jak v designu, tak v barvě. Více informací na oficiální stránkách společnosti.

STUDIO G

Živá, módní a přístupná, to je nová značka STUDIO G, která spadá pod firmu Clarke & Clarke. Originální design přináší unikátním kolekcím trendově zdatné vzory a barvy. Další informace na oficiálních stránkách STUDIO G

Vytisknout stránku Vytisknout stránku