Proč čalounit?

Při zařizování bytu nábytkem jste Vy, nebo Vaši rodiče, vždy uvažovali velmi zodpovědně. Nábytek totiž není sezónní zboží kupované na několik měsíců. Slouží nám léta a vytváří nám domov útulný a krásný.

Nebylo jistě snadné tehdy zkombinovat čalouněný nábytek s okolním nábytkem. Trvalo jistě delší dobu, než jste si na něho zvykli. Proč si tedy zvykat na nové? Stačí si čalouněný nábytek zrenovovat a zmodernizovat. Probouzíme starý nábytek k životu. Dejte mu druhou šanci, kterou prodloužíte životnost a může dále sloužit i Vašim dětem. Za léta praxe se nám ověřilo, že i v dnešní době se vyplatí investovat do přečalounění a to především z důvodu, že starý nábytek má kvalitní masivní konstrukci, kterou lze nadále užívat několik let.

Každému nábytku dáváme „ Novou hodnotu " především důslednou kontrolou vnitřní konstrukce, nahrazení opotřebované výplně a výběrem z kvalitních potahových látek a koženek. Našim výrobkům a postupům věříme. To, co dostanete u nás, nikde jinde nekoupíte. Zhodnoťte Váš interiér a dejte mu nový nádech s využitím stávajících prvků.

Nevyhazujte to, opravte to, darujte to. Máte-li starý nábytek a definitivně jste se rozhodli pro nákup nového, vyfoťte nám ho a pošlete na náš email. Zhodnotíme jeho další využití.

A kolik nás to bude stát ?

Na tuto otázku Vám můžu dát odpověď až:

1.) budu znát rozměry čalouněného prvku

2.) uvidím fyzicky nebo na fotografiích čalouněný prvek

3.) budu znát Váš definitivní výběr látky, koženky z našeho sortimentu

4.) rozeberu kompletně prvek a zjistím stav konstrukce a výplně, která předtím byla skryta

Cena je z těchto důvodů při prvotním nacenění stanovena na 95% a mění se pouze po odsouhlasení víceprací s investorem. Jedná se především o případy, kdy se po odkrytí staré látky zjistí závady na nosné konstrukci, nutnost výměny některých nosných prvků a pod. Jelikož si zakládáme na serióznosti, pořizujeme z každé takto odhalené skryté vady fotodokumentaci.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku