O nás

Jmenuji se Martina Grebeníčková. Jako živnostník jsem působila od roku 1993 do roku 2016, postupně se vše zvětšovalo a rozšiřovalo a přišel čas ukončit živnost a začít jako firma, proto od roku 2017 jsme jako firma, vystupující pod značnou MGvaleur. Děláme tradiční řemeslo, které má opravdové kouzlo "probudit" i desítky let starý nábytek. Děláme ruční práci, která je sice fyzicky náročná, ale opravdu dlouhotrvající a krásná. Používáme kvalitní materiály a zaměřujeme se na detaily, tak aby byla naše práce kvalitně zpracovaná a z kvalitních materiálů.

Nejsme sériová výroba, každý kus od nás je originální svým postupem opravy a využitím materiálů. Nemůžeme a ani nechceme konkurovat levnému nábytku vyráběnému a dováženému z východních zemí. Pro nás je opravdu důležitá kvalita používaných materiálů a důkladná ruční práce. A proč značka MGvaleur? Protože opravený nábytek od nás, stejně jako naše vyrobené dekorace mají opravdovou hodnotu valeur (z francouzštiny). Vedoucí naši dílny paní Martina Grebeníčková(MG) je ta, která jako čalounice pracuje více jak 20 let a stojí v čele našeho pracovního týmu, který pro Vás "probouzí" Váš nábytek k novému životu.

V našem čalounictví se zaměřujeme hlavně na opravy čalouněného nábytku. Vnímáme to tak, že starý nábytek, který má mnohdy desítky let, má stále své kouzlo a stačí ho jen probudit. Ať už novou vnitřní výplní nebo novým potahem.me Vyrábíme pro Vás krásné doplňky, tak aby pro Vás byl Váš domov, místem kde se díky naši práci bude cítit ještě lěpe.

 

Provádíme mimo jiné i čalounění klasickou metodou, která se již při výrobě nábytku dnes nepoužívá.

Provádíme kvalitní a dlouhotrvající práci a ke každé zakázce přistupujeme zodpovědně a pečlivě. Naším cílem je splnit zákazníkovi jeho potřeby a zhotovit mu užitečné a jedinečné produkty.

Máte doma starý kus nábytku? Vysvětlíme Vám, proč čalounit.

Na této stránce si můžete pročíst reference od našich zákazníků.

 

SLEDUJTE DALŠÍ SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY

 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku